Line-X pret krāsojamajiem pārklājumiem

 • hands

  Paberzē to!

  Paņemiet Line-X paraugu, paberzējiet to ar citiem paraugiem… ieskatieties, kā mūsu augstās kvalitātes pārklājums saskrāpē mīkstākos konkurentus? Instrumentu kastes, smagi un asi priekšmeti, sporta piederumi utt., nekas nesabojās Line-X pārklājumu.

 • hummer

  Iesitiet tam!

  Iesitiet Line-X paraugam un tad iesitiet konkurējošiem paraugiem un redziet kā tie sašķīst vai saplaisā! Line-X parāda aizsardzību jau citā līmenī... mūsu augstas izturības pārklājumi ir noturīgi pret triecieniem, griezumiem, spiedienu stipri labāk par citiem izsmidzināmajiem pārklājumiem.

  Drošība vispirms: lietojiet acu un roku aizsargus, izmēģinājuma laikā nostipriniet visus paraugus un virsmas, lai pasargātu sevi no to izkustēšanās un Jūsu savainošanas.

 • knife

  Grieziet to!

  Kad Jūs griežat Line-X paraugu ar asu nazi, ievērojiet kā griezuma vieta uzreiz pazūd! Kad Jūs griežat konkurējošo paraugu, ir tik viegli to saskrāpēt un sagriezt. Line-X iztur visasāko apiešanos… ir labi zināt, ka virsma turpinās arī pēc ilgāka laika labi izskatīties.

 • eye

  Skaties!

  Line-X sastāv no sīkgraudaina materiāla (polimēra). Pārklātās virsmas visu eskpluatācijas laiku izskatās, kā tikko rūpniciski uzklātas. Neierobežots biezums… neslīdoša, aizsargājoša virsma, kas izskatās lieliski! Ar citiem smidzināmajiem līdzekļiem pārklātās virsmas atgādina „biezpienu”, ar savu raupjo, nelīdzeno pārklājumu. Tie nenožūst uzreiz, kā tas ir ar Line-X, tādejādi ir grūti pārklājumu padarīt biezu, ja tas tek uz visām pusēm.