Line-X industriālais pielietojums

Transports (kravas telpas, atsevišķas detaļas, virsbūves u.c.)

Ar poliuretāna aizsargpārklājumiem pārklātās virsmas iegūst mehāniski izturīgu, ūdens un gaisa necaurlaidīgu pārklājumu, aizsardzību pret ķīmisko vielu nelabvēlīgo ietekmi uz tām. Pārklājums nodrošina virsmas kontūru saglabāšanu, nesamazinot telpas platību. Tas ir viegli kopjams, lieliski izskatās, remontējams. Iespējams dažādās krāsās!

Degvielas uzglabāšana, uzpildes stacijas

Poliuretāna aizsargpārklājumi ir izturīgi pret daudzām degvielām un ķīmiskajām vielām. To izmantošana naftas produktu rezervuāru, cauruļvadu u.c. izolēšanā ir plaši izmantota. Pārklājumi lieliski izolēs, izslēgs degvielas nokļūšanu gruntsūdeņos pie degvielas sūkņiem, kur parasti novērojamas noplūdes (uzklājams uz uz betona flīzēm, asfalta u.c.).

Uzglabāšanas tvertnes, rezervuāri (konstrukciju iekšpuses un ārpuses)

Poliuretāna pārklājumi aizsargā tērauda tvertnes pret koroziju, dažādu ķīmisko vielu, atmosfēras nokrišņu nelabvēlīgās ietekmes uz tām (naftas un ķīmiskā industrija, lauksmniecība u.c.). Pareiza virmas sagatavošana un pareizu produktu izvēle nodrošina virsmu ilgmūžīgu un drošu ekspluatāciju.

Notekūdeņu attīrīšanas tvertnes un rezervuāri

Izcilie poliuretānu aizsargpārklājumu fizikāli un kīmiskās noturības raksturlielumi, ļauj izmantot tos īpaši agresīvās vietās, kā piemēram attīrīšanas iekārtās, tvertnēs, rezervuāros.

Virsmas tiks izolētas no ķīmisko vielu nelabvēlīgās ietekme uz tām, tās iegūs ilgmūžību.

Caurules un cauļurvadi

Poliuretāna pārklājumiem piemīt augstvērtīgi fizikālie raksturlielumi, kas nodrošina cauruļvadu aizsardzību ilgtermiņā. Izolējot cauruļvadus ar PU izolācijas putām, aizsargpārklājumi lieliski saķeras ar PU izolāciju un nodrošina drošu ārējo apvalku, kas pasargā PU izolāciju un cauruļvadu pret nelabvēlīgām ietekmēm uz tām.

Metāla un betona konstrukcijas

Poliuretāna aizsargpārklājumu kalpošanas laiks ir daudzkārt lielāks nekā tradicionālajiem krāsu materiāliem. Tie nodrošina virsmu aizsardzību pret koroziju, piešķir tām mehānisko aizsardzību.

Šuves un savienojumi

Poliuretāna aizsargpārklājumi tiek izmantoti, kā dažādu konstrukciju savienojumu vietu hermetizēšanai, izolēšanai. Tie nodrošina elastīgu, izturīgu, ilgmūžīgu pārklājumu, konstrukcijās, kurās nepieciešamas augstvērtīgas stiepes, atraušanas un pārplēšanas izturību.

Jumti

Poliuretāna aizsargpārklājumi piemēroti dažādu konstrukciju jumtiem, tie nodrošina 100% hidroizlāciju visai apstrādātajai jumta konstrukcijai. Aizsargpārklājumi var tik uzklāti tieši uz jumta pamatnes vai arī uz putupoliuretāna putām, kas ir starpkārta starp jumta segumu un Line-X aisargpāklājumu.

Kuģniecība un ūdensaimniecība

Poliuretāna aizsargpārklājumus plaši izmanto virsūdens un zemūdens konstrukciju izolēšanā. Tie var tik uzklāti uz dažādām virsmām, piemēram, tērauds, alumīnijs, stiklašķiedra u.c. Pārklātas virsmas tiks pasargātas no sālsūdens, ķīmisko vielu nelabvēlīgās ietekmes uz tām, piešķirs teicamu mehānisko izturību. Klāji un pakāpieni iegūs neslīdošas virsmas.

Dizains un arhitektūra

Poliuretāna aizsargpārklājumi lieliski piemēroti dažādu dizaina un arhitektūras objektu pārklāšanā ar tiem. Vieglas putupolistirola, stiklašķiedras vai metāla konstrukcijas pārklātas ar poliuretāna aizsargpāklājumiem iegūst augstvērtīgu mehānisko izturību, aizsardzību pret atmosfēras nelabvēlīgi ietekmi uz tām. Plaši izmantojas atrakciju parku dekorācijām, pilsētvides objektiem, interjēram, mēbelēm u.c.

Grīdas

Poliuretāna aizsargpārklājumi, kā grīdu sistēmas. Pārklājot betona, kokšķiedras, metāla vai citas virsmas tiek iegūts, nodilumizturīgs, triecienizturīgs, bezšuvju, ķīmiski izturīgs pārklājums. To ir viegli kopt, tas neslīd, kalpo, kā hidroizolācija.

Baseini un akvāriji

Poliuretāna aizsargpārklājumi piemēroti baseinu, ūdensatrakciju parku un akvāriju izolēšanai. Tie lieliski pieķeras dažādām virsmām, nodrošina augstvērtīgu hidroizolāciju, izturību pret ķīmisko vielu agresīvo ietekmi uz tām. Iespējamas dažādas krāsas.