Aizsardzībai
  • Paxcon

Sprādzienu seku mazinošs aizsargpārklājums

PAXCON® zīmols izveidots un attīstīts Line-X korporācijā, kā augstu tehnoloģiju, sprādzienu noturīgs pārklājums. Line-X ir pasaulē atzītākais zīmols izsmidzināmo elastomēru, aizsargpārklājumu segmentā. Nepārtraukti meklējot jaunas un novatoriskas idejas, kuras tiek izmantotas jaunu poliuretāna elastomēru produktu radīšanā. Tā esam radījuši jaunu Line-X produktu, sprādzienu seku mazināšanai, tas palielina, nodrošina mūsdienu drošības prasības un pretterorisma taktisko attīstību.

Izmēģinājumu metodes: jau no pašā sākumā 1990. gada, Line-X inženieri aizsāka darbu pie formulu radīšanas un izmēģinājumu procesiem, tādā veidā bruģējot ceļu izsmidzināmo poliuretānu/polyurea elastomēru aizsargpārklājumu tirgū. Tika radīti produkti, kurus plaši izmanto visā rūpniecības un industriālajās nozarēs, tie ir pretkorozijas, ķīmiski noturīgi un sprādzienu seku mazināšanai - PAXCON®

Kvalitātes kontroles: Line-X izvirza un apmierina specifiskas vajadzības un prasības ļoti plašām uzņēmējdarbības nozarēm, tas ir devis mums nenovērtējamu pieredzi un vadošo pozīciju šajā segmentā. Izpildot savas augstās kvalitātes kontroles procedūras un cieši integrēto pārbaužu programmu, ir viegli saprast, kāpēc Line-X ir nopelnījis savu reputāciju, kā vēlamo un uzticamo piegādātājs aizsargpārklājumiem.